Witamy serdecznie w dziale Wsparcie techniczne

Programu ZW3D CAD/CAM

Mikogo

 

 1. „Hot e-mail”, czyli adres kontaktowy to zdalna pomoc  ZW3D CAD/CAM:

wsparcie@3dm.pl

 

Jeżeli masz problem z użyciem jakiejś funkcji programu ZW3D CAD/CAM (nie wiesz jak ona działa), trudność sprawia Ci rysowanie 2D, modelowanie parametryczne CAD, nie wiesz jak generować ścieżki narzędzia CAM, chcesz sporządzić dokumentację 2D, czy masz inne pytanie natury technicznej - skorzystaj z naszego wsparcia.

Zdalna pomoc online z zakresu CAM i CAD dostępna dla wszystkich użytkowników ZW3D, posiadających dostęp do wsparcia.

W tym celu skontaktuj się z nami drogą mailową, pisząc na adres: wsparcie@3dm.pl.

W wiadomości prosimy o dokładne opisanie problemu i jeżeli to możliwe o dołączenie pliku, w którym występuje problem. Załączony plik na pewno przyspieszy zdiagnozowanie i rozwiązanie zaistniałego problemu, a niekiedy może okazać się niezbędny.

 

2.Wsparcie On-line ZW3D - wsparcie typu zdalny pulpit

 

W celu udzielenia pomocy w obsłudze programu ZW3D CAD/CAM oraz wyjaśnieniu bardziej złożonych zagadnień CAD i CAM oferujemy zdalne wsparcie. Zarówno początkujący konstruktorzy i technolodzy, jak również zaawansowani użytkownicy programu ZW3D mogą liczyć na naszą pomoc.  

Proponujemy Wsparcie On-line przez program Cisco Webex. Program ten umożliwia osobom z działu technicznego 3D Master bezpieczne połączenie się z Państwa komputerem przez Internet i udzielenie natychmiastowej pomocy. Możliwe jest pokazanie ekranu osoby z działu technicznego lub Klienta, a nawet korzystanie zdalne z myszy i klawiatury.  Ten rodzaj wsparcia technicznego dostarczy Państwu odpowiedzi na pytania typu "co robię nie tak", "gdzie znajduje się opcja..." czy też "jak podejść do projektowania...".

Wyjaśnienia i odpowiedzi udzielane są na bieżąco - natychmiast w przystępny dla Klienta sposób.

Aby połączyć sie z działem technicznym kliknij poniższy obrazek:

 

 Mikogo

 

Jeżeli spotkanie nie jest zaplanowane zadzwoń pod numer:

+48 (22) 846 21 50

+ 48 515 581 628

 

 

3.Baza wiedzy  ZW3D CAD/CAM

 

Zapewniamy rozwiązania zagadnień z zakresu CAD i CAM oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania - znajdą je Państwo w zakładce Baza Wiedzy. Zanim skontaktują się Państwo z naszym działem Wsparcie techniczne - prosimy o odwiedzenie Bazy Wiedzy w celu sprawdzenia, czy nurtujący Was problem nie został już wyjaśniony i opisany.  Jeśli tak, to zjnajdą go Państwo w naszej zakładce Baza Wiedzy.

W przeciwnym razie - prosimy o kontakt z Działem Technicznym - dostępna zdalna pomoc z zakresu ZW3D CAD/CAM.

Zobacz bazę wiedzy