Opis

Jewelry CAD - projektowanie biżuterii

 

Jewelry 3D to doskonały program 3D do tworzenia biżuterii. Usprawnia pracę projektantom biżuterii oraz projektantom-amatorom. Dzięki niemu projektowanie biżuterii przyniesie nie tylko wiele radości, ale pozwoli stworzyć fascynujące, piękne projekty. W Jewerly Cad zaprojektujesz unikalne pierścionki, wisiorki, obrączki oraz bransoletki.

Biżuteria artystyczna była do tej pory zajęcie czasochłonnym i mało efektywnym, zastrzeżonym niemal wyłącznie dla artystów. Dziś przy pomocy Jewerly CAD Dream można opracować niezwykłą kolekcję w krótkim czasie, a następnie zmieniając poszczególne elementy i detale można w błyskawicznym tempie przygotować kilka zupełnie odmiennych kolekcji. Projektowanie biżuterii można określić jako domenę elitarną z uwagi na sposób opracowywania poszczególnych modeli. Z myślą o ułatwieniu i usprawnieniu pracy jubilerom, złotnikom, zegarmistrzom i artystom zajmujących się wytwarzaniem prawdziwych perełek - jubilerskich dziełk sztuki - pokazujemy Państwu 

Biżuteria 3D to najlepszy sposób na tworzenie indywidualnych projektów. Chcesz przygotować własny projekt obrączek ślubnych ? 

Z Jewelry 3D to żaden problem! Cały projekt począwszy od zamysłu aż po efekt finalny możesz zrealizować pracując w programie Jewerly CAD. Wygodnie, sprawnie i bez żadnych ograniczeń!

projektowanie biżuterii kolczyki

Wykonanie biżuterii na indywidualne zamówienia klientów lub na własny użytek może okazać się nie tylko interesującym doświadczeniem, ale przede wszystkim sprawić ogromną radość i satysfakcję. Dzięki Jewerly 3D masz możliwość obejrzenia efektów swojej pracy zanim wykonasz gotowy model rzeczywisty. Możesz dokonywać wszelkich zmian i poprawek bez potrzeby przygotowania fizycznego pierwowzoru. To znacznie ułatwi Ci pracę i  otworzy przestrzeń dla Twojej wyobraźni.

 Jewelry Cad dream projektowanie biżuterii

Jewelry CAD Dream to rozwiązanie łączące wysokiej klasy silnik Superfast z modelowaniem hybrydowym oraz modelowaniem bezpośrednim. Różnorodność narzędzi do wykonania biżuterii, wraz z modelowaniem na podstawie drzewa historii tworzy uniwersalne i niezwykle funkcjonalne narzędzie CAD stosowane w branży jubilerskiej. Dodatkowo Jewelry CAD Dream umożliwia tworzenie realistycznych renderingów i animacji, aby zaprezentować efekty swojej pracy Klientom.

jewerly cad2

 

Dodatek Jewelry CAD Dream posiada specjalne narzędzia jubilerskie, które przyspieszają projektowanie biżuterii, wzbogacają kolekcje o nowe wzory, oryginalne kształty i stanowią inspirację do tworzenia kolejnych produktów. Dzięki Jewelry Cad można starannie dopracować kształty poszczególnych produktów, nadać im niepowatrzalny sznyt i najwyższą jakość. 

 

 

 

 

 

Możliwości

 

Filmy pokazują możliwości programu do projektowania biżuterii Jewelry CAD 3D: 

 

 

 
Prezentacja projektów biżuterii zrealizowanych w programie Jewelry CAD Dream. 

 

 

Pierścionek wykonany w programie Jewelry CAD Dream. 

Jak projektować?

Pokazujemy jak łatwo i efektownie można projektować w Jewelry CAD Dream. Jewelry CAD Dream wyposażony w specjalistyczne narzędzia i funkcje to program 3D dla profesjonalnych jubilerów. Nasze filmy przekonają Państwa, że również początkujący projektant 3D i amator projektujący biżuterię mają teraz możliwość kreować i tworzyć piękne i efektowne pierścionki, wisiorki, zawieszki i blansoletki.

 


Galeria

 Jewelry Cad Dream projekt 1

Alex Zamsky, Alex & Company, Massachusetts USA

Jewelry Cad Dream projekt 3

Ramiro Ortega, Finesse Jewelers, Ohio USA

projektowanie biżuterii bransoletka jewelry

projektowanie biżuterii kolia

Ramiro Ortega, Finesse Jewelers, Ohio USA

Projektowanie biżuterii pierścionek

Frank Mora, Texas USA

Projektowanie biżuterii pierścionek jewelry

 LaMasters Fine Jewelry, California USA

projektowanie biżuterii obrączki

 Brillante, Charly Ordenanz, USA

Projektowanie biżuterii pierścionki srebro

 Frank Mora, Texas USA

Jewelry Cad dream projektowanie biżuterii

Joe Candelle, CT Gold Buyers, Connecticut USA

projekt pierścionka jewelry

projektowanie biżuterii spinki

 Sherry Whitmore, Sherry Whitmore Designs, Kansas, USA

projektowanie biżuterii jewelry cad

 Paul Boulos, The Jewelry Shoppe, Ohio USA

projektowanie biżuterii bransoletka

 Seth Tobin, Seth Tobin Jewellers, Canada

Jewelry Cad Dream projekt 2

Joe Westbury, Jack Hood Jewelry, Louisiana USA

Jewelry Cad dream pierścionek

 

projektowanie biżuterii naszyjnik

projektowanie biżuterii naszyjnik jewelry

Gemma Huang, The Yellow Rabbit, Colorado USA

 

Pobierz

 

 

 Aby pobrać oprogramowanie Jewelry 3D CAD skontaktuj się z Nami ! 

 

     Kliknij tutaj!

e-ulotka

Jeśli chcesz wiedzieć jak szybko i precyzyjnie tworzyć piękną, a jednocześnie unikalną biżuterię 3D - pobierz e-ulotkę. Poznaj szczegóły projektowania Jewelry CAD Dream - to nowa generacja programów CAD.

JCD - lider wśród programów 3D do tworzenia oryginalnych wzorów. Biżuteria artystyczna, projekty autorskie, unikalne kolekcje biżuterii - szybkie tworzenie linii jubilerskich - dzięki Jewelry Cad Dream.

 

 

 

     Pobierz!