CADbro - współpraca bez ograniczeń

 

CADbro - rynkowy hit 3D w 2016 roku. Na rynku europejskim aplikacja dostępna jest już od kilku miesięcy. Aplikacja 3D cieszy się coraz większą popularnością w kręgach inżynierów CAD i grup projektantów 3D, gdyż ma wiele zalet. To znacznie więcej niż przeglądarka plików 3D. Ten nowoczesny 3D viewer umożliwia bezpreśrednią edycję, dodawanie adnotacji 3D i wykonywanie analiz.
CADbro - to podstawa inżynierskiej współpracy. Niezbędna dla wszystkich projektantów pracujących w CAD.
Czy znalazłeś już aplikację 3D, która gwarantuje Ci współpracę bez ograniczeń pomiędzy różnymi systemami CAD? Jeśli nie to zapraszamy do poznania CADbro: http://cadbro.pl/

 

CADbro więcej niż przegladarka 3D

 

Aplikacja 3D CADbro powstała z myślą o grupie pracowników, z różnych działów i usprawnienia komunikacji pomiędzy działem Projektowym, a sekcją Technologiczną, oraz działem Marketingu i Zarządzania. Najistotniejszą cechą CADbro jest możliwość zapewnienia płynnej i sprawnej komunikacji, aby procesy wymiany plików CAD i nanoszenia ewentualnych korekt byłyjak najkrótsze celem uspawnienia procesów decyzyjnych.

CADbro to nie tylko przeglądarka 3D, to aplikacja 3D dająca możliwość bezpośredniej edycji, dodawania adnotacji i wykonywania zaawansowanych analiz 3D.

 

 

 Cadbro przeglądarka 3D adnotacje analizy 3D