Wielka Jesienna Promocja ZW3D

 

Promocja ZW3D 2016 rabaty

Jesteś projektantem CAD i zamierzasz profesjonalnie projektować w środowisku CAD? A może od dawna poszukujesz inteligentnego systemu CAD/CAM w atrakcyjnej cenie.

Już dziś mamy dla Ciebie  fantastyczną wiadomość!

A jeśli jesteś menadżerem i kierujesz zespołem projektantów - to tym bardziej wykorzystaj nadarzającą się okazję. Przy zakupie licencji ZW3D oferujemy atrakcyjne rabaty.

 

Promocja programu CAD/CAM ZW3D

 

Jeśli w terminie od 1 listopada do 15 grudnia zdecydujesz się na zakup programu ZW3D CAD/CAM to otrzymasz od nas:

15% rabatu przy zakupie I licencji

35% rabatu przy zakupie II licencji

Promocja nie dotyczy modułów ZW3D Lite i 2x Machining oraz dodatku 4 i 5 axis.

Zachęcamy do skorzystania z najnowszej oferty i udziału w promocji. 

Możesz bezpłatnie testować program ZW3D CAD/CAM przez miesiąc. W tym celu wypełnij powyższy formularz, a bezpłatnie otrzymasz program. Oferujemy wsparcie techniczne, darmowy samouczek i wiele filmów pokazowych dostępnych na kanale Youtube.

 ZW3D - projektuj z fantazją!

 

Program ZW3D to zintegrowany system CAD/CAM. Oznacza to, że projektant może jednocześnie opracować cały złożony proces technologiczny, zoptymalizować go i dostosować do potrzeb swojej firmy. Program ZW3D umożliwia projektowanie produktów konsumenckich, modelowanie części do maszyn, projektowanie dla przemysłu (formy wtryskowe, arkusze blach, złożenia), tworzenie projektów kamieniarskich, przygotowanie do obróbki CAM w drewnie, a także szereg innych sektorów produkcji. 

W programie ZW3D CAD/CAM każdy projektant będzie mógł zaprojektować dowolne części i elementy dopasowane do specyfiki i sektora danej firmy. Zapoznaj się z możliwościami systemu ZW3D CAD/CAM, aby znaleźć odpowiednie zastosowanie dla Twojej branży:

ZW3D program cad produkty konsumenckie projektowanie CAD ZW3D 2016 ZW3D program cad kamieniarstwo

 

Więcej możliwości programu ZW3D w zakładce ZASTOSOWANIE oraz MODUŁY.

 

Aby skorzystać z promocji ZW3D napisz do nas - <kliknij tu>