Zapraszamy na innowacyjne targi 2016 Warsaw Industry Week 

 

Już niebawem zupełnie nowa impreza targowa dla wszystkich związanych z przemysłem. Warsaw Industry Week 2016 to Targi Maszyn i Urządzeń Przemysłowych, ktore zamierza zgromadzić reprezentantów z różnych branż przemysłu: inwestorów, technologów, projektantów, konstruktorów, kadrę zarządzającą oraz innowatorów i miłośników nowych technologii.

 

Warsaw Industry Week

 

Wydarzenie będzie miało miejsce w dniach 07-09 listopada 2016 w Międzynarodowym Centrum Wystawienniczo Kongresowym WARSAW EXPO / Nadarzyn.

Podczas wydarzenia WIW zaprezentujemy najnowsze rozwiązania w zakresie projektowania CAD i optymalizacji procesu produkcji maszyn i urządzeń m.in. dla branży produkcji i przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy, branży metalowej, branży drzewnej i meblarstwa, branży obuwniczej oraz wielu innych.

Warsaw Industry Week to jedno z największych w tej części Europy wydarzeń dla branży przemysłowej, które ma szansę stać się miejscem efektywnych spotkań biznesowych. Serdecznie zapraszamy do naszego stoiska - Hala F stoisko B5.

Podczas najbliższych targów WIW chcemy przekonać wszystkich, że rozwiązania 3D to najlepszy wybór dla Państwa branży! Zostań naszym partnerem 3D! Oferujemy promocyjne ceny, mega rabaty i wiele atrakcji dla zainteresowanych technologią 3D.

 

Promocyjne ceny dla Wszystkich, którzy odwiedzą targi WIW w dniach 7 - 9 listopada.

 

 

eventy 3D promocja druk 3D promocja tanio  skanowanie 3D promocja